Kuni 65% allahindlust rohkem kui 15,000 tootest Säästa nüüd
Sa sisened aeda - valgus lülitub sisse. Sõidad üles sõiduteele - tuled põlevad. Kas sinu arvates on su teetuled tõesti väga läbimõeldud? See on õige ja seda on ka väga lihtne realiseerida: valige lihtsalt liikumisanduriga mudel. See ei kaitse teid mitte ainult reisiohu eest. Isegi sissemurdjaid, kes teid pimedas jälitavad, on lihtsam põgeneda, kui nad on valgusest üllatunud. Muide, liikumisandur pakub lihtsalt palju rohkem mugavust igapäevaelus. Ja te saate säästa oma kassat ja keskkonda samal ajal, kui valgus ei ole pidevalt põlema pandud.
On täielikult teie otsustada, kas soovite paigaldada oma teevalgustid kindlad või paindlikud. Püsivaks paigaldamiseks sobivad külmakindlad vundamendid** või sarnaselt kindlad pinnad. Aga sulle meeldib see paindlik? Siis peaksite valima mudeli, millel on maaplaat, mida saab lahtises pinnases soovi korral liigutada. Kui valgusti on toitega varustatud, määratakse raadius kindlaks kaabli järgi. Solariga olete täiesti sõltumatu.
Nipp: Kas olete otsustanud võrguvõrguga fikseeritud valgusti kasuks? Siis vajate selle paigaldamiseks spetsialisti. Kuigi te võite aidata maakaablite kaevamisel, peaksite ühendused jätma elektrikule.
Reeglina on tee valgustid vahe 60 ja 150 cm kõrgused. See on täiesti sõltumatu sellest, kas neil on liikumisandur või mitte. Nipp: Mida kõrgemal asuvad valguspunktid - st valgusallikad - seda suurem on valgustatud ala. Teisalt tähendab see ka seda, et mida kõrgemad on valgustid, seda vähem valgustid on kokku vajalikud, et teed hästi valgustada. Seejärel saab neid paigutada suuremale kaugusele.
See tagab, et valgus lülitub sisse alles siis, kui on pime või juba piisavalt hämar. Sest keegi ei vaja tee valgust, mis paistab nagu päike. See ei ole mitte ainult mittevajalik, vaid ka lihtsalt energia raiskamine. Hämaruse andur registreerib, kui heledad on. Kui valguse intensiivsus langeb alla teatud valgustuse intensiivsuse, võimaldab see liikumisanduril reageerida ja tee valgustuse sisse lülitada. Seega on sellel kindlasti palju mõtet.
Vihje: Isegi kui teie valgusti ei ole liikumisanduriga, on soovitatav kasutada hämaruseandurit. Tänu sellele ei pea te õhtuti aia valgustust käsitsi sisse lülitama. Suur pluss mugavuse mõttes.
Mugavalt on olemas ka teevalgustid, mis võivad lülituda liikumisanduri režiimilt pidevale töörežiimile. Lõppude lõpuks on palju erinevaid olukordi, kus te võiksite vahelduseks soovida oma aias püsivat heledust. Näiteks aiapeol - tõeliselt meeleolukas vastuvõtt teie külalistele.
Kui tegemist on päikeseenergial töötava valgustiga, on sellel ka laetav aku. Lõppude lõpuks peab ju päikeseenergia kuskile ööseks salvestuma. Vihje: Päikesepõhised tuled tuleks alati paigutada nii, et nad saaksid piisavalt päikesevalgust. See on ainus viis, kuidas võite arvestada täieliku valgustuse saavutamisega öösel.
Mõlemad säästavad elektrit. Ja mõlemad kaitsevad keskkonda. Me räägime LED valgusallikatest ja liikumisanduritest. Seepärast sobivad nad nii hästi kokku. Liikumisanduritega teevalgustid peaksid seetõttu alati töötama LED-lampidega, kui teil on võimalus valida. Kuna on olemas ka püsivalt paigaldatud LED-tehnoloogiaga teevalgustid, siis olete sellisel juhul positiivse otsuse tegemisest vabastatud.
LED-lampide täiendavad eelised:
Tore teada: Kui te mängite mõttega, et minna ikkagi üle energiasäästulampidele, siis ütleme: Ärge tehke seda. See on tingitud sellest, et nad vajavad teatud aega, et saavutada täielik heledus. Siiski ootate te oma teevalgustuselt täielikku heledust kohe, kui liikumisandur "häiresignaali annab". Lõppude lõpuks räägime siin ohutult valgustatud teedest. Head nähtavust ei saa edasi lükata.
Ühe tee jaoks piisab 120-kraadisest avastamisnurgast. Siiski on ka mudeleid, mis katavad rohkem. Saate ka 360 kraadist allapoole minna, kui on vaja avasid. Vihje: Kui tuvastamisnurk on liiga lai, võib teie liikumisandur aktiveeruda naaberkinnistust. Loomulikult ei taha seda keegi. Kuid see ei tohiks ka liiga väike olla - kui te mõtlete näiteks murdjatele. Lõppude lõpuks tuleks neid aegsasti rohke valgusega ära hoida.
Vesi ja elekter ei sobi kokku. Seetõttu ei tohiks te oma teevalgustit tuule ja ilma eest kaitsmata õue jätta. kaitseks niiskuse ja võõrkehade eest on välisvalgustid tavaliselt varustatud nn IP-kaitseklassiga. Esimene number näitab kaitset mustuse, teine niiskuse eest. Teevalgustite puhul soovitatakse miinimum kaitseklassi IP44. Seega on nad immuunsed üle ühe millimeetri suuruste võõrkehade ja pritsmete suhtes.
Kas valgusti, mis annab ainult valgust, ei ole teile piisav? Kas olete lisafunktsioonide fänn? Siis võivad teile eriti meeldida lisapistikupesadega teevalgustid. Tuled on püsivalt paigaldatud ja ühendatud vooluvõrku. Seega saate oma pistikupesadest elektrit tõmmata, kui teil on südamesoojuse järgi. Mobiiltelefoni laadimine, muruniiduki ühendamine, muinasjututulede ühendamine - pole probleemi. Aia energiaallikate puudumise üle vandumise päevad on möödas.
Nii võiks öelda. Kuid materjal ei ole veenev mitte ainult tänu oma roobusele. See näeb ka hea välja ja on eriti lihtne puhastada. Roostevaba teras on ka korrosiooni suhtes tundmatu. Rääkimata sellest, et see on ka äärmiselt stabiilne ja temperatuurikindel. Nii et absoluutselt veenev kogu aeg.
Kuid alumiinium, mida sageli kasutatakse pollarivalgustite puhul, on samuti ilmastikukindel. Muud populaarsed materjalid raami jaoks on vask, messing ja kivi. Lambivarju on tavaliselt valmistatud klaasist või plastist.
*Vajate nõu, milline valgus sobib teie aeda kõige paremini? Kui see on nii, võtke üksikasjalike küsimuste korral ühendust meie tehnilise nõustamise teenusega. _tema_ leiate meie kontaktvormi.
Läbiviidud hinnad vastavad tootja soovitatud jaemüügihinnale.
Kõik hinnad sisaldavad 22% käibemaksu, ilma tarnekuludeta.