Makseviisid

Makske turvaliselt ja lihtsalt, kasutades järgmisi makseviise.

Krediitkaart või deebetkaart

   

Lihtne ja turvaline: makse toimub otse teie kaardilt (VISA, MasterCard või Maestro). Sisestage lihtsalt oma krediitkaardi number, kehtivusaeg ja turvakood. Me ei salvesta neid andmeid, vaid edastame need otse BS PAYONE GmbH-le turvalise 128-bitise SSL-krüptitud ühenduse kaudu. Teie krediitkaart peab olema registreeritud Verified by Visa või Mastercard SecureCode'iga, mille väljastanud pank on registreerinud. Makse kontrollimine teie isikliku turvakoodiga on ainult teie ja teie panga vaheline asi. Tellimuse vormistamisel broneeritakse teie kaardile tellimuse väärtus ja tegelik tasu makstakse alles siis, kui tellimus on lähetatud.

See kiire ja lihtne makseviis on teile täiesti tasuta.

Apple Pay

Me aktsepteerime Apple Pay - turvalist ja mugavat mobiilimaksete lahendust, mis pakub Apple'i kasutajatele sujuvat ja sujuvat ostukogemust.

Kui oled lisanud krediit- või deebetkaardi rahakoti rakendusse, saad hakata seda makseviisi kasutama veebipoodides, mis aktsepteerivad Apple Payd. 

Lumories.ee-s tehingu lõpuleviimiseks Apple Payga valige lihtsalt Apple Pay makseviisiks kassas ja lõpetage tellimus, klõpsates tellimuse kinnitamise lehel Apple Pay nupule. Seejärel palutakse teil sisestada salasõna või kasutada Face ID-d, et tehing autoriseerida, ilma et peaksite oma kaardiandmeid uuesti sisestama.

Maksmine pangaülekandega

Ostukorvi sisestage lihtsalt valikuna makseülekanne. Teile saadetakse täpsed juhised makse saatmiseks teie kinnitava e-kirjaga. Kui teie makse saabub meie kontole mõne päeva jooksul, sõltuvalt teie pangast 2-4 päeva, alustame kohe tellimuse töötlemist. Tooted on teile reserveeritud 14 päevaks. Kui teie makse ei laeku teie kontole 14 päeva jooksul, tühistatakse tellimus automaatselt meie süsteemis.

Maksmine kauba kättesaamisel

Tellimuse, sealhulgas saatmiskulud ja muud tasud saab maksta kullerile kättesaamisel. Kättetoimetamise tasu on 1 €.

Kahjuks ei saa saata üle 120x75 cm suuruseid pakke järelmaksuga. Kui see juhtub, võtab klienditeenindus teiega ühendust.

Ei leidnud vastust oma küsimusele??

Palun võtke ühendust meie klienditeenindusega.


Kas teil on küsimusi makseviiside või saadud arve kohta?


Meie KKK-osast leiate kiiresti vastused paljudele küsimustele maksmise ja makseviiside kohta.